Personeel

Jos Bertrand 002 LowRes_cropped

Jos Bertrand

Directeur

M: 0610943794

jos.bertrand@innovo.nl

Marcel Canisius

Adjunct-directeur/ Leerkracht unit II

marcel.canisius@innovo.nl

 

Ielze_cropped

Ielze Brocatus

Intern Begeleidster

ielze.brocatus@innovo.nl

Sharon Sllotbeek

Sharon Slootbeek

Leerkracht unit I

sharon.slootbeek@innovo.nl

 

 

 

Silvia Voeten

Leerkracht unit I

silvia.voeten@innovo.nl

 

 

Renée Mouchart

Leerkracht unit I

renee.mouchart@innovo.nl 

 

Eveline Fokkert

Leerkracht unit I

eveline.fokkert@innovo.nl

 

Nicole Collaris

Leerkracht unit II

nicole.collaris@innovo.nl

 

 

Remko Florie

Leerkracht unit III

remko.florie@innovo.nl

 

Jessica Matzner

Jessica Matzner

Onderwijsondersteuner unit I

jessica.matzner@innovo.nl

 

 

Mirte Kuipers

Onderwijsondersteuner unit I en II

mirte.kuipers@innovo.nl

 

Monique Goossens

Monique Goossens

Onderwijsondersteuner unit I en III

monique.goossens@innovo.nl

 

         

 

Jos Zillen

Onderwijsondersteuner unit II

jos.zillen@innovo.nl

 

 

 

Judith Gerets

Administratie

admin.zeveneik@innovo.nl